-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
УПГГК 20Т-189: 44220000-8-Столярні вироби (Двері та супутні вироби в асортименті)
Тендер Prozorro UA-2020-11-27-003287-b
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації.
Торги не відбулися
11 684.88
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 234.00 UAH
мін. крок: 2% або 234.00 UAH
Номер:
8954ba9c2a5e4eb48c40f6fb05af4ce1
Внутрішній номер закупівлі:
7423508
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-27-003287-b
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Управління з переробки газу та газового конденсату"
×
-
Код ЄДРПОУ:
25976423
-
Адреса:
39420, Україна, Полтавська область, Полтава, вул. Польова, 6, Полтавська область, Машівський район, с. Базилівщина
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Руслан Камчатний +380532641261 krm@upggk.poltava.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 684.88 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
234.00 UAH
Період уточнення:
27.11.2020 11:13 - 04.12.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
27.11.2020 11:13 - 14.12.2020 17:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описоплата по факту поставки протягом 30 календарних днів з дати підписання видаткової накладної або акту приймання – передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
44221210-0-Дверні полотна (Дверне полотно 600 мм)
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
44221210-0-Дверні полотна (Дверне полотно 800 мм)
Кількість
8 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
44221000-5-Вікна, двері та супутні вироби (Лиштва)
Кількість
60 штуки
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації