-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Тендер Prozorro UA-2020-11-26-003902-b
Торги не відбулися
248 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 240.00 UAH
Період уточнення:
26.11.2020 11:32 - 02.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим