• Відкриті торги
  • КЕП

Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)

Оголошено тендер

248 000.00 UAH
Номер: 9c3d4921bdec49338861320534284358
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-26-003498-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА ДИТЯЧА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1"
Очікувана вартість: 248 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електрична енергія, код за ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія (відповідний код - ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 26.11.2020 11:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписКошти обласного бюджету
Сума248 000.00 UAH