-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2020-11-25-015163-c
Оплата здійснюється тільки за фактично отримані продукти харчування Замовник оплачує вартість кожної поставленої партії (товару) по безготівковому розрахунку протягом 30 банківських днів з дати постачання. Місцезнаходження замовника: 61001, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Плеханівська, 94. Вид закупівлі: процедура закупівлі – для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт 1,5 мільйона гривень. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції – українська, детальніше п.7 р І умов тендерної документації. Застосовані критерії оцінки: Ціна 100 %.
Завершена
1 688 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 444.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 444.75 UAH
Період уточнення:
25.11.2020 19:22 - 01.12.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим