• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент)

Оголошено тендер

1 688 950.00 UAH
Номер: 8f2ac0b4503849aa970afac8cb2d08b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-11-25-004490-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
Замовник: Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради
Очікувана вартість: 1 688 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015: 15220000-6 – Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені (риба свіжоморожена морська, столових сортів без голови типу хек, сайда, минтай або еквівалент)
Примітки: Вид закупівлі: процедура закупівлі - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 цього Закону, якщо вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15220000-6 Риба, рибне філе та інше м’ясо риби морожені
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 25.11.2020 18:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 688 950.00 UAH