-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби (фургони)
Тендер Prozorro UA-2017-03-24-000059-c
КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів"
Торги не відбулися
725 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2017 09:50 - 01.04.2017 09:55
Відповідь надана
Чому не має документації??
Номер:
76a435b9b61a4034864f2a0affdcfcaf
Дата опублікування:
27.03.2017 12:25
Опис:
Чому не має документації??
Відповідь:
Тендерну документацію завантажено
Дата відповіді:
27.03.2017 13:28
Відповідь надана
технічні та кваліфікаційні вимоги
Номер:
2c3b706346204aaebcfbf418b83f2a59
Дата опублікування:
24.03.2017 11:52
Опис:
Надайте, будь-ласка, технічне завдання та вимоги до Учасників. Дякую
Відповідь:
Технічне завдання та вимоги до учасників торгів наведено в тендерній документації
Дата відповіді:
27.03.2017 13:28