-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби (фургони)
Тендер Prozorro UA-2017-03-24-000059-c
КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів"
Торги не відбулися
725 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
Номер:
d7a3afc5a9ed40a6bd2599a93094ea86
Внутрішній номер закупівлі:
733016
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-24-000059-c
Замовник:
Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33457208
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабоха Олександр Володимирович +380472320284 tender.ckrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
725 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 625.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 750.00 UAH
Період уточнення:
24.03.2017 09:50 - 01.04.2017 09:55
Період прийому пропозицій:
24.03.2017 09:50 - 11.04.2017 09:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні вантажні засоби (фургони)
Кількість
1 штуки
Період постачання
25.04.2017 - 25.05.2017