-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Спеціальне взуття
Тендер Prozorro UA-2020-11-19-002661-b
Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 цієї Документації. Кількість товарів: 4 104 пар. Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову або на російську мову. Умови стосовно перекладу зазначено в Розділі І «Загальні положення» Тендерної документації.
Завершена
4 330 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 21 650.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 21 650.00 UAH
Період уточнення:
19.11.2020 15:46 - 19.12.2020 00:00
Відповідь надана
Щодо повноти взуття
Номер:
95352c59bd594081a58a97cef7eb831f
Дата опублікування:
11.12.2020 13:11
Опис:
Доброго дня.
Додатком 1 до ТД визначено, що товарна позиція № 2 - Напівчеревики (туфлі) спецовочні чоловічі мають мати повноту взуття – 12.
Стандартні методи визначення розмірних показників шкіряного взуття та правила його маркування регламентовані в нормативно-технічній документації, що є чинною в Україні: ДСТУ 2157 – 93, ДСТУ 3164 – 95.
Згідно наведених нормативних актів, повнота виражається в цифрах від 1 до 12. Інтервал між розмірами становить 4 мм.
Відповідно, 12 – це максимальний (найбільший) показник повноти взуття. Закупівля 1368 пар напівчеревик буде здійснюватись із повнотою 12??? І розмір 37 і розмір 45?????
Відповідь:
Замовником внесено зміни від 16.12.2020 № 15-10-107 до Тендерної документації (редакція 02) та викладено в новій редакції (редакція 03).
Дата відповіді:
16.12.2020 12:50