-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Спеціальне взуття
Оголошено тендер
5 196 000.00
UAH
Номер:
891db676fae24fbaad31ccc590819bf5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-11-13-008316-c
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20572069
-
Адреса:
08300, Україна, Київська область, с. Гора, Бориспільський район, ВУЛИЦЯ БОРИСПІЛЬ-7
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 196 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спеціальне взуття
Примітки:
Очікувана вартість визначено з врахуванням всіх податків та зборів
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18830000-6 Захисне взуття
Дата опублікування:
13.11.2020 15:13
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 196 000.00 UAH