-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (для 2021 року)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-009649-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Вартість тендерної пропозиції розраховується учасником включно із тарифом на послуги з передачі електричної енергії.
Завершена
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 000.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 14:44 - 20.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим