-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Електрична енергія (для 2021 року)
Тендер Prozorro UA-2020-11-13-009649-c
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. Вартість тендерної пропозиції розраховується учасником включно із тарифом на послуги з передачі електричної енергії.
Завершена
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 26 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 26 000.00 UAH
Номер:
6414266a39894bdbad406e7a38aed2af
Внутрішній номер закупівлі:
7195186
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-13-009649-c
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
01992156
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капушанська, 22
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Скубенич +380508229039 valentina_sk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
26 000.00 UAH
Період уточнення:
13.11.2020 14:44 - 20.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
13.11.2020 14:44 - 30.11.2020 10:00
Аукціон:
01.12.2020 14:45 - 01.12.2020 15:12
Період кваліфікації:
01.12.2020 15:12 - 04.12.2020 13:44
Період завантаження договору:
04.12.2020 13:44 - 24.12.2020 13:44
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електрична енергія (для 20121 року)
Кількість
1000000 Кіловат-година
Період постачання
01.01.2021 - 31.12.2021
Місце постачання
88000, Україна, Закарпатська область, м.Ужгород, вул. Капушанська, буд. 22
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
Оскарження: 04.12.2020 13:44 - 15.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Оскарження: 04.12.2020 13:44 - 15.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
2 151 312.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 015 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.12.2020 13:44
Документи
25
Скарги
0
ТОВ "Енерго Збут Транс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42588390
-
Контактна особа:
Корчкова Ніна Василівна 380442900060, 380986132740, nina.korchkova@ezt.org.ua
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, Раїси Окіпної 10
Початкова пропозиція
2 172 912.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 016 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
33
Скарги
0
ТОВ "УКР ГАЗ РЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41427817
-
Контактна особа:
Чернявська Ганна 0442774777 ANNA.FEMIDA.CH@GMAIL.COM http://ukrgasresource.com
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ НОВОКОСТЯНТИНІВСЬКА, будинок 13/10, офіс 201
Початкова пропозиція
2 340 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 340 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
819f37c0fbd94aff97343bf0c5e89dd2
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-13-009649-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "Закарпаттяенергозбут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41999833
-
Контактна особа:
Петро Наталія 380500510690, 380312617100 vsk@zakarpatzbut.energy
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, Ужгород, пл. Жупанатська, буд.18
Номер договору:
230309
Сума договору:
2 015 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 679 200.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.01.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
22.12.2020 15:00
Статус:
Виконаний