• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж системи протипожежного захисту на об’єкті Стеблівський психоневрологічний інтернат) За адресою: 19451смт.Стеблів,Корсунь-Шевченківського району,Черкаської області.

Відповідно до умов Договору та згідно наявної потреби у закупівлі. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Місцезнаходження замовника - 19451, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський район, селище міського типу Стеблів, ВУЛ. КОЗАЦЬКА, будинок 34. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону.

Торги відмінено

1 760 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 800.00 UAH
Період уточнення: 06.11.2020 12:15 - 12.11.2020 00:00
Без відповіді

Уточнення

Номер: 338595e1de234e26abae6bf995e7d254
Дата опублікування: 06.11.2020 17:42
Опис: Який сертифікат мається на увазі у вимозі "сертифікованим спеціалістом з наявністю кваліфікаційного сертифікату" , що заначена у додатку №2?
Без відповіді

Уточнення

Номер: 1c8d62b2150f4a6d9ddf4f3a812cd54c
Дата опублікування: 06.11.2020 17:32
Опис: Вимога надти Копії дозволів на роботи, що виконується на висоті. Що мається на увазі? Посвідчення на працівників?