-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж системи протипожежного захисту на об’єкті Стеблівський психоневрологічний інтернат) За адресою: 19451смт.Стеблів,Корсунь-Шевченківського району,Черкаської області.
Тендер Prozorro UA-2020-11-06-006883-c
Відповідно до умов Договору та згідно наявної потреби у закупівлі. Джерело фінансування закупівлі – кошти місцевого бюджету. Місцезнаходження замовника - 19451, Черкаська обл., Корсунь-Шевченківський район, селище міського типу Стеблів, ВУЛ. КОЗАЦЬКА, будинок 34. Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі - відкриті торги - для замовників, визначених у пунктах 1-3 частини першої статті 2 Закону.
Торги відмінено
1 760 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 800.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 800.00 UAH
Номер:
2b44a3fc682d4876b8283ef4a9f496a4
Внутрішній номер закупівлі:
7082505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-06-006883-c
Замовник:
КП "Стеблівський психоневрологічний інтернат"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03189724
-
Адреса:
19451, Україна, Черкаська область, смт. Стеблів, вул. Козацька, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина Гальчун +380988678127 intersteb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 760 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 800.00 UAH
Період уточнення:
06.11.2020 12:15 - 12.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
06.11.2020 12:15 - 22.11.2020 12:05
Аукціон:
з 23.11.2020 14:40
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписОплата здійснюється згідно додатку№6 до договору "Графік фінансування" .
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж системи протипожежного захисту на об’єкті
Стеблівський психоневрологічний інтернат) За адресою: 19451смт.Стеблів,Корсунь-Шевченківського району,Черкаської області.
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2024
Інформація про скасування
Номер:
1fc3dffaa3cc462cb208ddaffdaa57e5
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
В звязку з вивленням помилки - при публікуванні в річному плані закупівель відсутній код згідно з КЕКВ та інформація про мову (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції , вирішила через неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель відмінити торги на закупівлю Код за ДК 021:2015-51700000-9 Послуги зі встановлення протипожежного устаткування (Монтаж системи протипожежного захисту на об’єкті Стеблівський психоневрологічний
Період оскарження:
10.11.2020 15:50 - 21.11.2020 00:00
Дата опублікування:
10.11.2020 15:50
Дата виконання:
21.11.2020 00:01
Статус:
Виконано