-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-002459-b
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2017 17:43 - 23.03.2017 23:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим