-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-03-17-002459-b
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Номер:
58aa847cb51c4589a80ff5a999686d90
Внутрішній номер закупівлі:
707579
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-03-17-002459-b
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неліна Ірина Геннадіївна 380322546415 tender-syhivra@meta.ua http://city-adm.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
17.03.2017 17:43 - 23.03.2017 23:00
Період прийому пропозицій:
17.03.2017 17:43 - 03.04.2017 00:00
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці для висадки на території Сихівського району м. Львова
Кількість
439 штуки
Період постачання
до 31.12.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ГРІНСАД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38204969
-
Контактна особа:
Артем Пташенко 0673275191 info@greensad.ua
-
Адреса:
03142, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛ. ВАСИЛЯ СТУСА, будинок 35/37, офіс 400
Початкова пропозиція
346 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
346 980.00 UAH з ПДВ
Документи
32
Скарги
0