-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу в будівлі Школа 2-х поверхова Дитячого спеціалізованого санаторію "Орлятко" за адресою смт Ворзель, вул. Курортна, 19
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-007161-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів, складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
350 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 20:29 - 13.11.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим