-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу в будівлі Школа 2-х поверхова Дитячого спеціалізованого санаторію "Орлятко" за адресою смт Ворзель, вул. Курортна, 19
Тендер Prozorro UA-2020-11-05-007161-b
Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів, складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.
Завершена
350 170.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 2 000.00 UAH
Номер:
71618317443847f7b8320dd9e6599ce4
Внутрішній номер закупівлі:
7071806
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-11-05-007161-b
Замовник:
Дитячий спеціалізований санаторій "Орлятко" Територіального медичного об'єднання "САНАТОРНОГО ЛІКУВАННЯ" у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
19426807
-
Адреса:
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380459746387 10198@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 170.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 000.00 UAH
Період уточнення:
05.11.2020 20:29 - 13.11.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
05.11.2020 20:29 - 23.11.2020 00:00
Аукціон:
23.11.2020 12:20 - 23.11.2020 12:53
Період кваліфікації:
23.11.2020 12:53 - 25.11.2020 16:10
Період завантаження договору:
25.11.2020 16:10 - 15.12.2020 16:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення автоматичної пожежної сигналізації та систем оповіщення про пожежу в будівлі Школа 2-х поверхова Дитячого спеціалізованого санаторію "Орлятко" за адресою смт Ворзель, вул. Курортна, 19
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Місце постачання
08296, Україна, Київська область, смт Ворзель, вул. Великого Жовтня (Курортна), 19
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ПОЖЕЖНИХ ПОСЛУГ"
Оскарження: 25.11.2020 16:10 - 06.12.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42142359
-
Контактна особа:
Старокожко Юрій Петрович 380986203931, 380986203931 cfs355@ukr.net
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, Київська, 127
Оскарження: 25.11.2020 16:10 - 06.12.2020 00:00
Початкова пропозиція
295 068.77 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 700.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.11.2020 16:10
Документи
67
Скарги
1
ФОП Мельниченко О.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2981105119
-
Контактна особа:
Рошак Анатолій Миколайович +380679209236 vedainstalling@gmail.com
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, місто Буча, вулиця Будьонного, будинок 4
Початкова пропозиція
299 779.62 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
272 757.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
37
Скарги
0
ПП "ОХОРОНА-004"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39415273
-
Контактна особа:
Ірина Коцун +380668617266 ohorona004@ukr.net
-
Адреса:
04205, Україна, м. Київ, місто Київ, ПРОСПЕКТ ОБОЛОНСЬКИЙ, будинок 35
Початкова пропозиція
326 856.61 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
326 856.61 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
97
Скарги
0
ТОВ "ПРОКСИН ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33341238
-
Контактна особа:
Александр Одончук +380939510077 titan5_@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, місто Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 Б
Початкова пропозиція
337 041.46 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
337 041.46 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
18
Скарги
0
Контракти
Номер:
d452ef07a11540a48f9d5ff17a708a6b
Ідентифікатор договору:
UA-2020-11-05-007161-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЦЕНТР ПОЖЕЖНИХ ПОСЛУГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42142359
-
Контактна особа:
Старокожко Юрій Петрович 380986203931, 380986203931 cfs355@ukr.net
-
Адреса:
08700, Україна, Київська область, Обухів, Київська, 127
Номер договору:
170
Сума договору:
272 700.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
227 250.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
11.12.2020 11:00
Статус:
Виконаний