-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці дерев для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-02-17-002318-c
Саджанці дерев для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2017 16:59 - 24.02.2017 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим