-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Саджанці дерев для висадки на території Сихівського району м. Львова
Тендер Prozorro UA-2017-02-17-002318-c
Саджанці дерев для висадки на території Сихівського району м. Львова
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 400.00 UAH
Номер:
113c6e76596b4ab8a10ec2f2e1080b35
Внутрішній номер закупівлі:
688228
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-17-002318-c
Замовник:
Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25258931
-
Адреса:
79049, Україна, Львівська область, Львів, просп. Червоної Калини, 66
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Неліна Ірина Геннадіївна 380322546415 tender-syhivra@meta.ua http://city-adm.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
03451100-7 СаджанціАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
400.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2017 16:59 - 24.02.2017 00:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2017 16:59 - 06.03.2017 00:00
Аукціон:
06.03.2017 15:16 - 06.03.2017 15:37
Період кваліфікації:
06.03.2017 15:37 - 15.03.2017 11:50
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Саджанці дерев для висадки на території Сихівського району м. Львова
Кількість
439 штуки
Період постачання
до 10.04.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Марченко Антон Віталійович
Оскарження: 06.03.2017 15:37 - 26.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3103519557
-
Контактна особа:
Марченко Антон Віталійович +380502526151 marchenko.antonio@gmail.com
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Киев, ул.Челябинская
Оскарження: 06.03.2017 15:37 - 26.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
339 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
339 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.03.2017 11:44
Документи
13
Скарги
0
ТОВ Грінсад
Оскарження: 15.03.2017 11:44 - 26.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38204969
-
Контактна особа:
Пташенко Артем Олегович +380673275191 dk@greensad.ua http://greensad.ua
-
Адреса:
03142, Україна, м. Київ, Святошинський р-н, вул. Василя Стуса 35/37, офіс 400
Оскарження: 15.03.2017 11:44 - 26.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
348 990.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
348 990.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
15.03.2017 11:50
Документи
36
Скарги
0