• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів

Категорія Замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п.1 ч.1 статті 2 Закону. під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються учасником викладаються українською мовою. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше 100 календарних днів, із дати кінцевого строку подання тендерних пропозицій

Торги не відбулися

250 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 250.00 UAH
Період уточнення: 12.10.2020 16:12 - 18.10.2020 01:00
Відповідь надана

Щодо банківської гарантії

Номер: bf58973cde7a4620a99e58e0e4a630cb
Дата опублікування: 15.10.2020 11:43
Опис: Просимо виключити дискримінаційну вимогу щодо того, що банківська гарантія повинна бути видана обслуговуючим банком. Вимога порушує норми ч.4 ст.5 ЗУ Про публічні закупівлі.
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що вимога про надання банківської гарантії з обслуговуючого банку не є дискримінаційною бо стосується всіх учасників процедури закупівлі. Також Скаржник не довів чому він не може отримати банківську гарантію з обслуговуючого банку та чому зазначена вимога перешкоджає подати йому пропозицію.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:57
Відповідь надана

Щодо проекту договору

Номер: c4e9425082614c9681f72f49b77361fd
Дата опублікування: 15.10.2020 11:42
Опис: Просимо Замовника вказати, чи у складі тендерної пропозиції потенційний Учасник повинен подати заповнений проект договору? Якщо так, то просимо вказати які пункту потрібно заповнити Учаснику?
Відповідь: На ваш лист повідомляємо, що Учасник повинен завірити проект договору, а також як мінімум заповнити найменування учасника, загальну вартість та реквізити.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:57
Відповідь надана

Щодо сертифікації

Номер: bbbbf56a526446658fcd8c136464e754
Дата опублікування: 15.10.2020 11:42
Опис: Чи може потенційний Учасник надати лист-пояснення про необов’язковість сертифікації предмету закупівлі? Чи не буде відхилена така пропозиція Учасника?
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що тендерною документацією вимагається подання копії паспорту якості або сертифікату якості або сертифікату відповідності або іншого документу, який підтверджує якість запропонованого товару, чинного на дату подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:57
Відповідь надана

Щодо європейського стандарту EN 840-1 та вимог ДСТУ 8476:2015

Номер: 83c9e6a53cff4635b5aac58d51434920
Дата опублікування: 15.10.2020 11:42
Опис: Просимо Замовника вказати, яким чином учасник має підтвердити відповідність вимогам європейського стандарту EN 840-1 та вимог ДСТУ 8476:2015?
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що тендерною документацією вимагається подання копії паспорту якості або сертифікату якості або сертифікату відповідності або іншого документу, який підтверджує якість запропонованого товару, чинного на дату подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:56
Відповідь надана

Щодо Замовника з яким укладено аналогічний договір

Номер: 330006fdf02d4013b07d93db1e15488b
Дата опублікування: 15.10.2020 11:41
Опис: Вимога щодо того, що «1(один) з аналогічних договорів має бути з Замовником/ Покупцем державної або комунальної форми власності» є дискримінаційною, та такою, що порушує норми ч.4 ст. 5 ЗУ Про публічні закупівлі. Просимо виключити дану дискримінаційну вимогу з тендерної документації.
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що вимога про надання аналогічних договорів 1(один) з аналогічних договорів має бути з Замовником/ Покупцем державної або комунальної форми власності не є дискримінаційною бо стосується всіх учасників процедури закупівлі. Також Скаржник не довів чому він не може надати хоча б один аналогічний договір з Замовником/ Покупцем державної або комунальної форми власності та чому зазначена вимога перешкоджає подати йому пропозицію.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:56
Відповідь надана

Дискримінаційна вимога

Номер: 4e465db669c94649832faa7748cc7eda
Дата опублікування: 15.10.2020 11:40
Опис: Вимога щодо того, що Учасник повинен надати аналогічні договору за 2020 або 2019 рік є такою, що дискримінує потенційних Учасників. У даному випадку участь у закупівлі є обмеженою для Учасників які не мають укладених договорів у 2020 чи 2019 році, проте мають укладенні договори за більш ранні роки (2018,2017). Просимо виключити дискримінаційну вимогу з тендерної документації.
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що вимога про надання аналогічних договорів за 2019 рік чи 2020 рік не є дискримінаційною бо стосується всіх учасників процедури закупівлі. Також Скаржник не довів чому він не може надати аналогічні договори та чому зазначена вимога перешкоджає подати йому пропозицію
Дата відповіді: 19.10.2020 11:56
Відповідь надана

Щодо протоколу випробувань

Номер: 07b26db32dd042c89e761c67292b7d4b
Дата опублікування: 15.10.2020 11:39
Опис: Просимо Замовника вказати, чи може потенційний Учасник замість протоколу випробувань надати лист-пояснення про його необов’язковість? Чи не буде відхилена така пропозиція Учасника?
Відповідь: На Вашу вимогу повідомляємо, що тендерною документацією вимагається подання копії паспорту якості або сертифікату якості або сертифікату відповідності або іншого документу, який підтверджує якість запропонованого товару, чинного на дату подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді: 19.10.2020 11:55