• Відкриті торги
  • КЕП

контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів

Оголошено тендер

250 000.00 UAH
Номер: cdb844b8cc4f4889abef7c8d75c1cbc1
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-10-12-004413-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Замовник: ВИЖНИЦЬКА МІСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: контейнери пластикові для збору твердих побутових відходів
Примітки: 59200, Чернівецька область, м. Вижниця, вул. Українська, 34. Категорія Замовника:органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 статті 2
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тиску
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.10.2020 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума250 000.00 UAH