-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби (фургони)
Тендер Prozorro UA-2017-02-03-001462-c
КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів"
Торги не відбулися
725 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2017 17:08 - 14.02.2017 17:13
Відповідь надана
порушення законодавства у сфері державних закупівель
Номер:
a2f62875db5245fd89f9f2d1aa2b6305
Дата опублікування:
08.02.2017 14:18
Опис:
Тендерна документація буде? Чи учасники мають самі здогадатися що вам потібно?
Відповідь:
Тендерну документацію завантажено
Дата відповіді:
09.02.2017 16:35