-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Мототранспортні вантажні засоби (фургони)
Тендер Prozorro UA-2017-02-03-001462-c
КП "Черкаське експлуатаційне лінійне управління автомобільних шляхів"
Торги не відбулися
725 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 625.00 UAH
Номер:
a524ddc657074a7c9cc3464a411459b1
Внутрішній номер закупівлі:
666874
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-03-001462-c
Замовник:
Департамент економіки та розвитку Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
33457208
-
Адреса:
18000, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Барабоха Олександр Володимирович +380472320284 tender.ckrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34130000-7 Мототранспортні вантажні засобиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
725 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 625.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 750.00 UAH
Період уточнення:
03.02.2017 17:08 - 14.02.2017 17:13
Період прийому пропозицій:
03.02.2017 17:08 - 24.02.2017 17:13
Аукціон:
27.02.2017 13:15 - 27.02.2017 13:36
Період кваліфікації:
27.02.2017 13:36 - 07.03.2017 14:18
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Мототранспортні вантажні засоби
Кількість
1 штуки
Період постачання
15.03.2017 - 31.03.2017
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА"
Оскарження: 27.02.2017 13:36 - 12.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35018734
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РАДІАЛ-УКРАЇНА" +380445855291 radial_avto@meta.ua
-
Адреса:
Украина, Киевская обл., КИЕВ, 04080, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКЕНТІЯ ХВОЙКИ, будинок 21
Оскарження: 27.02.2017 13:36 - 12.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
724 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
724 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
01.03.2017 11:08
Документи
7
Скарги
0
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ПОЛТАВА"
Оскарження: 07.03.2017 14:04 - 18.03.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34327481
-
Контактна особа:
ІНОЗЕМНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АІС-ПОЛТАВА" +380503320907 muts_vn@ais.com.ua http://www.ais.com
-
Адреса:
Украина, Полтавская обл., ПОЛТАВА, 36008, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ СЕРЬОГІНА, будинок 1
Оскарження: 07.03.2017 14:04 - 18.03.2017 00:00
Початкова пропозиція
725 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
725 000.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0