• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети з твердих порід деревини в палетах)

Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання інших документів складених мовою іншою ніж українська мова або російська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою, переклад (або справжність підпису перекладача) - засвідчений нотаріально або легалізований у встановленому законодавством України порядку. Тексти повинні бути автентичними, визначальним є текст, викладений українською мовою.

Торги відмінено

1 200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 6 000.00 UAH
Період уточнення: 06.10.2020 18:19 - 12.10.2020 00:00
Без відповіді

стосовно твердого палива

Номер: 0104c685ebe94f0bba5f65940c1454b0
Дата опублікування: 09.10.2020 20:44
Опис: Добрий день підкажіть будь ласка чи можлива участь в тендері зі 100% сосною. Вказаний Вами номер Трофімова Антоніна Михайлівна + 380623922762 не відповідає (з 06.10.2020 р)