-
Відкриті торги
-
КЕП
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети з твердих порід деревини в палетах)
Оголошено тендер
1 200 000.00
UAH
Номер:
c38e8dfe27c44059824444e24786a6e7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-10-06-005791-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Покровської міської ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02142891
-
Адреса:
85300, Україна, Донецька область, місто Покровськ, вул Поштова 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети з твердих порід деревини в палетах)
Примітки:
Місцезнаходження замовника - 85300, Донецька область, м. Покровськ, вул. Поштова, 14
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
06.10.2020 18:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Тверде паливо за кодом CPV за ДК 021:2015 – 09110000-3 (паливні брикети з твердих порід деревини в палетах)
Кількість
300 тонни
Період постачання
до 15.04.2021
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 200 000.00 UAH