-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Роботи із забезпечення та проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень):
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-003466-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 11:40 - 09.10.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим