-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобів (Роботи із забезпечення та проведення вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій горищних приміщень):
Тендер Prozorro UA-2020-10-02-003466-a
Торги не відбулися
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 500.00 UAH
Номер:
0a7663b0b9fc4d178cde4c62e8d9921a
Внутрішній номер закупівлі:
6546835
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-10-02-003466-a
Замовник:
Лиманська спеціальна школа № 34 Донецької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
26020891
-
Адреса:
84404, Україна, Донецька область, м. Лиман, вул. Привокзальна, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Лук'янова +380626126801 parhomenko-el@i.ua http://krlimaninternat.ucoz.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45340000-2 Зведення огорож, монтаж поручнів і захисних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 500.00 UAH
Період уточнення:
02.10.2020 11:40 - 09.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2020 11:40 - 19.10.2020 13:00
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вогнезахисна обробка дерев’яних конструкцій горищних приміщень будівлі гуртожитку та будівлі школи Лиманської спеціальної школи № 34 Донецької обласної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 18.12.2020