-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличного майданчику)
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-000923-a
Торги не відбулися
720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 09:16 - 02.10.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим