-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличного майданчику)
Тендер Prozorro UA-2020-09-24-000923-a
Торги не відбулися
720 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 600.00 UAH
Номер:
d5867c0149fd4f4cb7ba677da7976bf0
Внутрішній номер закупівлі:
6433168
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-24-000923-a
Замовник:
Управління освіти Подільської районної в м.Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37393777
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул.Введенська, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Апекіна Анна Вікторівна podil_zakypivli@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігорАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
720 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 600.00 UAH
Період уточнення:
24.09.2020 09:16 - 02.10.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
24.09.2020 09:16 - 12.10.2020 11:00
Аукціон:
13.10.2020 15:54 - 13.10.2020 16:21
Період кваліфікації:
13.10.2020 16:21 - 19.10.2020 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 37530000-2 Вироби для парків розваг, настільних або кімнатних ігор (обладнання для вуличного майданчику)
Кількість
486 штуки
Період постачання
до 23.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ФАСАДОФ"
Оскарження: 19.10.2020 15:46 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40792330
-
Контактна особа:
Голотова Анна 380954171744, 380954171744 golotova0803@gmail.com
-
Адреса:
04080, Україна, м. Київ, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРКІВСЬКА, будинок 34-А
Оскарження: 19.10.2020 15:46 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
696 360.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
692 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 15:46
Документи
30
Скарги
0
ТОВ "ІБК ПЛЮС"
Оскарження: 19.10.2020 15:53 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40728354
-
Контактна особа:
Дикий Юрій Миколайович +380380981798 kmk01@ukr.net
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, Київ, Жмеринська 11\1
Оскарження: 19.10.2020 15:53 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
719 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
696 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 15:53
Документи
15
Скарги
0
Новіченко Андрій Павлович»
Оскарження: 19.10.2020 16:00 - 29.10.2020 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3077718839
-
Контактна особа:
Новіченко Андрій Павлович 0937075011 mihictepctbo@ukr.net
-
Адреса:
08623, Україна, Київська область, КАЛИНІВКА, Вул. Залізнична, 98 б
Оскарження: 19.10.2020 16:00 - 29.10.2020 23:00
Початкова пропозиція
719 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
719 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.10.2020 16:00
Документи
4
Скарги
0