-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015 код 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи) Заміна покрівельного килиму будівлі ГЕС і вестибюлю машзала філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-005471-b
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції згідно тендерної документації
Торги не відбулися
6 772 028.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 67 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 67 720.00 UAH
Період уточнення:
21.09.2020 12:48 - 27.09.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим