-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015 код 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи) Заміна покрівельного килиму будівлі ГЕС і вестибюлю машзала філії "Дніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго".
Тендер Prozorro UA-2020-09-21-005471-b
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерної пропозиції згідно тендерної документації
Торги не відбулися
6 772 028.40
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 67 720.00 UAH
мін. крок: 1% або 67 720.00 UAH
Період оскарження:
21.09.2020 12:48 - 03.10.2020 00:00
Скарга
Скасована
Використовуваний матеріал
Номер:
107451731ce44cb5bd058b942e64a883
Ідентифікатор запиту:
UA-2020-09-21-005471-b.a1
Назва:
Використовуваний матеріал
Скарга:
У відомості ресурсів вказаний матеріал ГРАФ mastica, який є матеріалом російського виробництва. Чому застосовується саме цей матеріал всупереч постанові кабінету міністрів про заборону використання матеріалів російського виробництва на об'єктах, де держава є повним або частковим власником?
Пов'язані документи:
Документів не завантажено.
Причина:
Скарга скасована суб'єктом оскарження
Дата скасування:
02.10.2020 12:25