• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

деревна гранула із соснових порід d 8 мм

Торги не відбулися

480 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 800.00 UAH
Період уточнення: 14.09.2020 10:19 - 20.09.2020 00:00
Відповідь надана

Техничні запитання.

Номер: 9129b74a2546400596a360828b006bc5
Дата опублікування: 16.09.2020 10:02
Опис: Згідно Додатку 4 тендерної документації, учасник повинен надати "копією сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик на деревну гранулу із соснових порід d 8 мм, що має постачатися, або копії інших документів, що посвідчують якість товару, чинними на весь період поставки товару." Питання:чи достатньо додати протокол випробувань, та сертифікат відповідності на пелети?
Відповідь: Добрий день, Тендерним комітетом було розглянуто Ваше питання. Шановний Учаснику, повідомляємо, що відповідно до протоколу засідання тендерного комітету відділу освіти, культури, молоді та спорту Оскільської сільської ради від 14.09.2020 № 14/09ДГ було визначено предметом закупівлі «деревна гранула із соснових порід d 8 мм» за кодом ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо. Протоколом від 14.09.2020 № 14/09ДГ було затверджено тендерну документацією по закупівлі код ДК 021:2015 - 09110000- 3 Тверде паливо (деревна гранула із соснових порід d 8 мм), яка була розроблена відповідно до норм діючого Законодавства, затверджено інші характеристики Товару, що пропонується закупити та затвержено Тендерну документацію для подальшого її оприлюднення відповідно до норм ст.10 Закону України «Про публічні закупівлі». Відповідно до Додатку 4 тендерної документації інформація про відповідність запропонованого товару технічним та якісним вимогам повинна бути підтверджена копією сертифікатів генетичних, технологічних та якісних характеристик на деревну гранулу із соснових порід d 8 мм, що має постачатися, або КОПІЇ ІНШИХ ДОКУМЕНТІВ, що посвідчують якість товару, чинними на весь період поставки товару. Дякуємо за питання
Дата відповіді: 17.09.2020 08:32