• Відкриті торги
  • КЕП

деревна гранула із соснових порід d 8 мм

Оголошено тендер

480 000.00 UAH
Номер: c6710a5e5d3f4aeea5bfa4041d128618
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-11-000285-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ОСКІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ІЗЮМСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 480 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: деревна гранула із соснових порід d 8 мм
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 11.09.2020 09:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписБюджет Оскілської сільської ради
Сума480 000.00 UAH