-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне (вугілля марки ДГ 13-100)
Тендер Prozorro UA-2017-02-21-000732-c
ДК 016:2010 код 05.10.1 – Вугілля кам’яне (вугілля марки ДГ 13-100), за ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
Торги відмінено
4 028 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 60 420.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 60 420.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2017 11:36 - 26.02.2017 17:00
Відповідь надана
Щодо банківської гарантії
Номер:
fb47d05db4174ff4aa39d1afa420cc3c
Дата опублікування:
23.02.2017 20:44
Опис:
В Документації вимагається банківська
гарантія (гарантійний лист банка) (оригінал та копія
завірена печаткою банка).
Просимо Вас роз'яснити Ви вимагаєте електронну банківську гарантію або бумажну гарантію? Якщо електронну, то її копії не існує. Якщо бумажну банківську гарантію та її копію, то учасник торгів повинен надати скан-копії цих двох документів Замовнику в складі пропозиції?
Відповідь:
Мається на увазі електронна гарантія(оригінал) та паперова банківська гарантія ( копія, завірена печаткою банка).
Дякую за запитання . Бажаю успіху!!!!
Дата відповіді:
24.02.2017 12:16
Відповідь надана
щодо банківської гарантії
Номер:
b0ef59f307ed488abc94e9ebaabf24e9
Дата опублікування:
23.02.2017 20:38
Опис:
В Документації вказано, що строк дії тендерного забезпечення до 31.12.2017.
Але далі вказано, що строк дії тендерної пропозиції 90 кал. днів.
На нашу думку, строк дії тендерної пропозиції та тендерного забезпечення повинен бути одинаковим. Тому просимо внести зміни в цієї частини до Документації.
Відповідь:
Закон не встановлює обмежень щодо строку дії тендерного забезпечення. Відповідно до ст.24 ЗУ " Про публічні закупівлі",вид, розмір, строк дії тендерного забезпеченням визначається замовником . Отже, строки тендерного забезпечення визначені замовником не обов'язково повинні співпадати з строком дії тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
24.02.2017 11:59
Відповідь надана
Щодо надання договору перевезення вантажів учасника залізничним транспортом
Номер:
3a6c8104d14449d3b9867bdb2daa5a5f
Дата опублікування:
23.02.2017 20:32
Опис:
В Документації вимагається надати копію діючого договору з суб’єктом господарювання про
надання послуг, пов’язаних з організацією перевезення вантажів учасника залізничним транспортом.
По-перше, організацією перевезення вантажів по залізниці як правило займається відправник (постачальник) вантажу, а не його одержувач.
По-друге, учасник торгів може доставляти вугілля виключно автомобільним транспортом, не використовуючи залізничні перевезення.
Тому просимо Вас виключити з тендерної документації цю дискримінаційну вимогу.
Відповідь:
До документації внесено зміни .Пункт7 розділу ІІІ частини першої виключено з тендерної документації.
Дата відповіді:
24.02.2017 11:15
Відповідь надана
Оцінка тендерних пропозицій
Номер:
9e58f5cdd3cb4733aaf844d5140750a5
Дата опублікування:
22.02.2017 14:33
Опис:
Просимо надати більш детальну інформацію щодо оцінки тендерних пропозицій . Дякуємо
Відповідь:
Оцінка тендерних пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель шляхом застосування електронного аукціону.
Електронна система проводить оцінку лише тих пропозицій, що не були відхилені Замовником.
Єдиним критерієм оцінки для визначення найбільш економічно вигідної тендерної пропозиції є ціна тендерної пропозиції учасника.
Дата відповіді:
22.02.2017 15:40
Відповідь надана
щодо надання переможцем документів
Номер:
c5f60f482f3e4d4bbbcd31e29c7a3ce6
Дата опублікування:
22.02.2017 14:32
Опис:
Добрий день. Відповідно до Розділу 3 Тендерної документації Замовник встановив наступну вимогу:"Місце подання переможцем торгів документального підтвердження розрахунку ціни та відсутності обставин для відмови в участі у процелурі закупівлі: Особисто або поштою".
Згідно частини 3 статті 17 Закону переможець торгів у строк, що не перевищує п'яти днів з дати оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу повідомлення про намір укласти договір, повинен надати Замовнику лише документи, що підтверджують відсутність підстав, визначених пунктами 2, 3, 5, 6 і 8 частини першої цієї статті. Тобто, Законом не передбачено, що переможець торгів повинен надати документальне підтвердження розрахунку цни та відсутності обставин для відмови в участі процедури закупівлі. Тому просимо Вас внести відповідні зміни в тендерну документацію в цій частині.
Відповідь:
Відповідно до ст.22 частини 3 ЗУ " Про публічні закупівлі" " 3. Тендерна документація може містити також іншу інформацію відповідно до законодавства, яку замовник вважає за необхідне до неї включити."
відповідно до ст.22. частини 4 ЗУ " Про публічні закупівлі" "4. Тендерна документація не повинна містити вимог, що обмежують конкуренцію та призводять до дискримінації учасників".
Вимога щодо надання розрахунку ціни встановленої форми переможцем торгів після аукціону в жодному разі не обмежує конкуренцію , не призводить до дискримінації .
Дата відповіді:
22.02.2017 15:32
Відповідь надана
щодо заповнення тендерної пропозиції
Номер:
2f0d2066604e4e3d94807509a2f4b71e
Дата опублікування:
22.02.2017 13:41
Опис:
Добрий день. Згідно Додатку 1 Тендерної документації, учасник повинен надати пропозицію за встановленою формою, про що зазначається Замовником: "Форма тендерної пропозиції заповнюється учасником та надається у складі тендерної пропозиції та за результатами торгів переможцем торгів". Надайте, будь ласка, роз"яснення. Вищевказаний документ надається і Учасником і Переможцем?
Також Замовник зазначає, що "ціна за одиницю заповнюється лише переможцемторгів при підготовці документального підтвердження розрахунку ціни після аукціону та визначення переможця". Тобто ціна Учасником не заповнються?
Дякуємо за відповідь
Відповідь:
Добрий День!!! Тендерна пропозиція встановленої форми подається і Учасниками і Переможцем. Учасники подають заповнену та підписану пропозицію
( всі поля окрім таблиці щодо ціни за одиницю товару з ПДВ та без ПДВ).
"Ціна за одиницю (без/з ПДВ) та загальна вартість з ПДВ" тендерної пропозиції щодо ціни заповнюються лише переможем торгів при підготовці документального підтвердження розрахунку ціни після аукціону та визначення переможця).Тобто Переможець у складі тендерної пропозиції у встановлений Законом строк також надає пропозицію встановленої форми, але вже заповнену та підписану тендерну пропозицію з відповідним розрахунком ціни.
Дата відповіді:
22.02.2017 14:34