-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне (вугілля марки ДГ 13-100)
Тендер Prozorro UA-2017-02-21-000732-c
ДК 016:2010 код 05.10.1 – Вугілля кам’яне (вугілля марки ДГ 13-100), за ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
Торги відмінено
4 028 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.5% або 60 420.00 UAH
мін. крок: 1.5% або 60 420.00 UAH
Номер:
3377f91e4ddd4cffbc31d78077e66aa3
Внутрішній номер закупівлі:
610482
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-02-21-000732-c
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, молоді та спорту ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02144045
-
Адреса:
27400, Україна, Кіровоградська область, Знам'янка, Трудова, буд.4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Галах Светлана Іванівна 380661928938 inbox6@zn.kr-admin.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
4 028 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
60 420.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
120 840.00 UAH
Період уточнення:
21.02.2017 11:36 - 26.02.2017 17:00
Період прийому пропозицій:
21.02.2017 11:36 - 08.03.2017 17:00
Аукціон:
з 09.03.2017 13:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 016:2010 код 05.10.1 – Вугілля кам’яне (вугілля марки ДГ 13-100), за ДК 021:2015 – 09111000-0 Вугілля та паливо на вугільній основі
×
-
ДК 016:2010:
05.10.1 Вугілля кам’яне
Кількість
1200 тонни
Період постачання
25.03.2017 - 31.12.2017
Інформація про скасування
Номер:
e69283468c7941f2b3e62921d1291819
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
ст.31ч 1 ЗУ " Про публічні закупівлі"
У зв'язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявленні порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
27.02.2017 13:33
Статус:
Виконано