-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
20П-052 - 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Створення і розповсюдження новин, прес-релізів, коментарів, експертних висновків, СММ тощо)
Тендер Prozorro UA-2020-08-27-003531-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Торги відмінено
1 661 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 33 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 33 000.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2020 14:20 - 17.09.2020 15:00
Відповідь надана
питання до тендерної документації
Номер:
00e1f5610d9a48a79386c2ebd2a60601
Дата опублікування:
16.09.2020 20:14
Опис:
1. чи необхідно заповнювати та подавати у складі тендерної пропозиціїцінову пропозицію за формою, що міститься у Додатку № 1 до тендерної документації;
2. чи потрібно повністю заповнювати проект договору, в тому числі вказувати інформацію щодо ціни;
3. "У разі закупівлі робіт або послуг згідно умов цієї тендерної документації учасники в тендерній пропозиції зазначають інформацію (повне найменування, місцезнаходження та код ЄДРПОУ) щодо кожного суб’єкта господарювання, якого учасник планує залучати до виконання робіт чи надання послуг як субпідрядника/співвиконавця в обсязі не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю" - мається на увазі 20 відсотків щодо кожного субпідрядника/співвиконавця чи ця вимога застосовується у разі залучення будь-якої кількості субпідрядників/співвиконавців на загальну вартість не менше 20 відсотків від вартості договору про закупівлю.
Відповідь:
1. враховуючи що дана закупля це відкриті торги з публікацією англійською мовою, Додаток №1 не подається учасником у складі своєї тендерної пропозиції. 2. інформація щодо ціну/приведену ціну/приведену вартості не заповнюється. 3. 20 відсотків щодо кожного субпідрядника/співвиконавця
Дата відповіді:
17.09.2020 14:16
Відповідь надана
сканована копія установчого договору
Номер:
447c15c3a5b4467bb207259ef83cca70
Дата опублікування:
15.09.2020 21:07
Опис:
У тендерній документації написано, що ми повинні надати скановану копію установчого договору про діяльнісь засновників по створенню підприємства (у разі наявності). Питання:а якщо цього нема, ми не подаємо?
Відповідь:
Даний документ надається лише в разі його наявності та якщо в статуті учасника не зазначено засновників і їх частка в уставному фонді
Дата відповіді:
16.09.2020 14:06
Відповідь надана
додаток 1
Номер:
27601a3610d04f46917ad3a117b45bcd
Дата опублікування:
15.09.2020 20:57
Опис:
Чи правильно ми розуміємо, що оскільки це відкриті торги, ми не подаємо додаток 1?
Відповідь:
Так, враховуючи що дана закупля це відкриті торги з публікацією англійською мовою, Додаток №1 не подається учасником у складі своєї тендерної пропозиції
Дата відповіді:
16.09.2020 14:05
Відповідь надана
питання до тендерної документації
Номер:
c66b527ab9744470bb1a0a8011c8e49b
Дата опублікування:
11.09.2020 11:25
Опис:
Доброго дня! Цікавлять відповіді на наступні запитання:
1. Поясніть, будь ласка, вимоги Додатку 2.1 – в ньому йде мова про Додаток 3. Нам слід якось заповнювати, подавати додаток 2.1?
2. Питання щодо додатку 3.У вимогах написано, що ми повинні його детально заповнити. Проте в самому шаблоні вже перелічені усі послуги в рамках проекту. Що нам слід тут заповнювати?
3. Додаток 8. Якщо валюта Договору гривня, і ми Резиденти, то як повинна бути заповнена дана таблиця, який курс потрібно вказати? Гривню до Гривні?
4. Додаток 4, пункт 9.15 (текст зн. нижче). Якщо ми вкажемо в тендерній пропозиції певний перелік співробітників, а через деякий час по незалежним він нас обставинам хтось із них звільниться, або не зможе виконувати свої обов'язки в силу особистих обставин, чи вважатиметься погоджена з клієнтом зміна спеціаліста порушенням договору? Що слід робити в такому випадку?
(Виконавцю забороняється залучати третіх осіб (співвиконавців) в обсязі, що дорівнює або більше ніж 20 відсотків від ціни Договору, якщо такі співвиконавці не були зазначені як такі, що Замовник планує залучати до надання Послуг, в тендерній документації, поданій Замовником в ході процедури закупівлі, за результатами якої Замовника визнано переможцем та укладено даний Договір. Якщо Виконавець в ході процедури закупівлі, за результатами якої Виконавець визнано переможцем та укладено даний Договір, для підтвердження своєї відповідності встановленим Замовником таким кваліфікаційним критеріям як наявність працівників, які мають необхідні знання та досвід, залучив потужності інших суб’єктів господарювання як співвиконавців, то Виконавець зобов’язаний залучити таких співвиконавців до надання Послуг за Договором. При цьому Виконавець несе повну відповідальність перед Замовником за дії третіх осіб, залучених останнім для виконання зобов’язань за цим Договором, та за можливі порушення цього Договору.)
Відповідь:
Доброго дня! 1. ні, треба завірити підписом додаток №3. 2. Необхідно просто завірити цей додаток своїм підписом і завантажити в систему. 3. Додаток №8 надається лише учасниками-нерезидентами. 4. Зазначений вами у тендерній пропозиції перелік співробітників повинен бути актуальним на момент кваліфікації переможця та є необхідною умовою для підписання Договору з переможцем
Дата відповіді:
16.09.2020 14:04