-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
20П-052 - 79340000-9 – Рекламні та маркетингові послуги (Створення і розповсюдження новин, прес-релізів, коментарів, експертних висновків, СММ тощо)
Тендер Prozorro UA-2020-08-27-003531-c
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова.
Торги відмінено
1 661 370.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 33 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 33 000.00 UAH
Номер:
466734aaf95a4ffbb910696c9c8f53b2
Внутрішній номер закупівлі:
6070395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-27-003531-c
Замовник:
АТ "Укргазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019775
-
Додаткова контактна особа:
Чурак Людмила Павлівна +380674710393 ludmila.churak@ugv.com.ua
-
Адреса:
04053, Україна, Київська область, Киев, вул. Кудрявська, 26/28
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Максим Ковальов +380444612720 maksym.kovalov@ugv.com.ua http://ugv.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 661 370.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
33 000.00 UAH
Період уточнення:
27.08.2020 14:20 - 17.09.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2020 14:20 - 27.09.2020 15:00
Період прекваліфікації:
з 27.09.2020 15:03
Аукціон:
з 02.11.2020 11:05
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис15 календарних днів з дати підписання Сторонами Акта приймання-передачі наданих Послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
79342000-3 - Маркетингові послуги (Створення і розповсюдження новин, прес-релізів, коментарів, експертних висновків, СММ тощо)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Інформація про скасування
Номер:
9f890b22461f481abb23245f1594245e
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
п. 2 ч. 1 Статті 32 Закону, а саме: через неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень, які неможливо усунути
Період оскарження:
22.10.2020 13:16 - 01.11.2020 23:00
Дата опублікування:
22.10.2020 13:16
Дата виконання:
01.11.2020 23:02
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ МЕДІА ПРЕС УКРАЇНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
37855243
-
Контактна особа:
Малик Ганна Миколаївна +380444997020 anna.malyk@media-press.com.ua
-
Адреса:
01033, Україна, м. Київ, Київ, вул. Сім’ї Прахових, 58/10
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
29
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю «Агентство стратегічних рішень «Ші Стретеджіс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
42557053
-
Контактна особа:
Павленко Богдан 380988769956, 380988769956 media@strategi.com.ua
-
Адреса:
03062, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Перемоги, будинок 68/1, офіс 62
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДТФ ЕДЖЕНСІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24590360
-
Контактна особа:
Соболь Дмитро +380634702421 SOBOL@DTFAGENCY.COM
-
Адреса:
04107, Україна, Київська область, 04107, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ПІДГІРНА/ТАТАРСЬКА, будинок 3/7
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
21
Скарги
0
ТОВ "ГАЛАГАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
34876255
-
Контактна особа:
Дарья Ракова +380674404180 sales@galagan.ua
-
Адреса:
02095, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ КНЯЖИЙ ЗАТОН, будинок 21, квартира 503
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
26
Скарги
0
ТОВ "АГЕНЦІЯ КОМУНІКАЦІЙ "ВАРТО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38122640
-
Контактна особа:
Марина Швидка +380966088258 shvydka@warto.com.ua
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИХАЙЛІВСЬКА, будинок 12, ЛІТЕРА Б
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
24
Скарги
0
ФОП "ПЕТРЕНКО ІВАН МИКОЛАЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3107802398
-
Контактна особа:
Лілія Вашатко +380508085738 liliyav1310@gmail.com
-
Адреса:
07451, Україна, Київська область, Броварський район, село Красилівка, ВУЛИЦЯ ЕНЕРГЕТИКІВ, будинок 8, квартира 8
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
22
Скарги
0
ТОВ "КОР ЕДЖЕНСІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39143525
-
Контактна особа:
Володіна Марія +380930083072 m.volodina@coreagency.com.ua
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 7, офіс 84
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
42
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПЛЕОН ТАЛАН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33778574
-
Контактна особа:
Анастасия ANASTASIIA.HANIEVA@PLEON.UA http://pleon.ua/
-
Адреса:
Україна, 01033, м.Київ, Голосіївський район, ВУЛИЦЯ ЖИЛЯНСЬКА, будинок 31
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
2
Скарги
0
ТОВ "ЕД ХОК" КРЕАТИВ МЕДІА ЛАБ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
36676316
-
Контактна особа:
Ирина Голобородько +380675076276 igoloborodko@ad-hoc.com.ua
-
Адреса:
03150, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВЕЛИКА ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 72 ЛІТЕРА А, нежиле приміщення №149-ОФІС
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
9
Скарги
0
ТОВ "МЕДІА ХАБ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41544263
-
Контактна особа:
Михайло Пересунько +380677982303,+380682789617,+380442358233 mihalaka@ukr.net
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХРЕЩАТИК, будинок 27 А, офіс 28
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Очікує рішення
Документи
21
Скарги
0