-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-21-002330-b
Природний газ
Завершена
918 710.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 187.10 UAH
мін. крок: 1% або 9 187.10 UAH
Період уточнення:
21.12.2016 16:17 - 01.01.2017 12:00
Відповідь надана
ліцензія
Номер:
9c797fc77d944d2c98ec3f9852ef09b4
Дата опублікування:
22.12.2016 01:27
Опис:
Відповідно до ТД учасник повинен мати ліцензію на постачання природного газу. Питання ліцензування господарської діяльності з постачання природного газу регулюється статтею 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII та статтею 7 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 року № 222-VIII. Так положеннями частин першої та третьої статті 9 Закону України «Про ринок природного газу» від 09.04.2015 року № 329-VIII визначено, що ліцензія на постачання природного газу видається Регулятором – НКРЕКП у встановленому законодавством порядку. Станом на сьогоднішній день порядку отримання ліцензій діючим законодавством не встановлено, лицензійні умови офіційно не опубліковано та не оприлюднено. Тобто вимога щодо наявності ліцензії є необов’язковою, що закріплено у статті 20 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» від 02.03.2015 року № 222-VIII. Просимо виключити цю вимогу з ТД та надати відповідь чи буде учасник, який не має ліцензії, допущений до оцінки?
Відповідь:
пропозиція повинна відповідати ДКТ
Дата відповіді:
22.12.2016 17:12