-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2016-12-21-002330-b
Природний газ
Завершена
918 710.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 9 187.10 UAH
мін. крок: 1% або 9 187.10 UAH
Номер:
4da8aa562aac4469a3830ee2799d0dcd
Внутрішній номер закупівлі:
606689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2016-12-21-002330-b
Замовник:
Відділ Освіти Тарутинської районної Державної адміністрації Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02145292
-
Адреса:
68500, Україна, Одеська область, Одеса, пр.Миру 18
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Вакар Валентина Володимирівна 380484731484 komitet-tarroo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09123000-7 Природний газАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
918 710.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
21.12.2016 16:17 - 01.01.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
21.12.2016 16:17 - 11.01.2017 12:00
Аукціон:
12.01.2017 13:48 - 12.01.2017 14:09
Період кваліфікації:
12.01.2017 14:09 - 13.01.2017 09:34
Період завантаження договору:
12.01.2017 14:09 - 01.02.2017 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴918 710.00 природний газ