-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Засоби за доглядом за малюками (підгузки) якісними характеристиками Pampers, Haggis, Libero або аналог
Тендер Prozorro UA-2020-08-25-002004-a
Завершена
142 941.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 714.71 UAH
мін. крок: 0.5% або 714.71 UAH
Період уточнення:
25.08.2020 11:09 - 31.08.2020 18:00
Відповідь надана
Щодо розмірів
Номер:
d68d800fbbbd4b82a124e5dbbfb15437
Дата опублікування:
28.08.2020 11:21
Опис:
Шановний замовник, у найменуванні товару в позиції 3 зазначено: підгузник, розмір 5 (16+). Проте розміру 5 дитячого підгузка відповідають показники ваги 11-22 або 11-25 кг. А показник ваги 16+ відповідає розміру 6 дитячого підгузка. Прошу уточнити який саме розмір ви маєте на увазі, та внести відповідні зміни. Дякую
Відповідь:
Доброго дня. В позиціїї 3 розмір підгузку 5 з орієнтовними кілограмами 11-18, відповідні зміни будуть внесені до додатку.
Дата відповіді:
28.08.2020 16:01
Відповідь надана
Про анлоги
Номер:
fd2fa37afac14881b5a79622e2a1c370
Дата опублікування:
25.08.2020 19:38
Опис:
Шановний замовник, у Додатку 1 до Оголошення зазначено в найменуванні товару: Підгузки, а в загальних вимогах до товару: Підгузки-трусики. Уточніть будь ласка,
1. який саме вид підгузка дитячого ви маєте на увазі?
2. будуть прийматися як аналоги підгузки з багаторазові застібками-липучками?
Відповідь:
Доброго дня. Дякую за зауваження, до додатку 1 будуть внесені зміни що до цього питання. Підгузки мають бути одноразові, звичайні за якістю не гіршими за Pampers, Haggis або Libero.
Дата відповіді:
26.08.2020 11:33