-
Відкриті торги
-
КЕП
Засоби по догляду за малюками (підгузки)
Оголошено тендер
142 941.00
UAH
Номер:
6a0c8419f0644e77be0c08ebab9470e4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-25-001857-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КЗ КОР "Спеціалізований обласний будинок дитини м.Боярка"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01994681
-
Адреса:
08150, Україна, Київська область, Києво-Святошинський р-н, м. Боярка, Вул. ХРЕЩАТИК, 111
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
142 941.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Засоби по догляду за малюками (підгузки)
Примітки:
Додаткова закупівля
Довідка №2050-6-1 від 23.06.20 на підставі Наказ ДОЗ КОДА №23 від 23.06.20
Довідка №2050-7-2 від 22.07.20 на підставі Наказ ДОЗ КОДА №26 від 22.07.20
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
33750000-2 Засоби для догляду за малюками
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
25.08.2020 11:01
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума142 941.00 UAH