-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Тендер Prozorro UA-2020-08-20-009409-a
Торги не відбулися
585 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 925.00 UAH
Період уточнення:
20.08.2020 19:04 - 31.08.2020 10:00
Відповідь надана
Тендер
Номер:
2fe085afac6f4360a0235f5344f31f75
Дата опублікування:
21.08.2020 17:33
Опис:
Уточніть будь-ласка, чи потрібно вам: монтаж, встановлення, підключення, навчання, введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Відповідь:
Тільки поставка товару
Дата відповіді:
25.08.2020 10:57
Відповідь надана
Тендер
Номер:
538e90be46a345fb9cb26d2f512893a7
Дата опублікування:
21.08.2020 17:33
Опис:
Шановний Замовник!
Чи допускаєте Ви на торги аналоги і еквіваленти товару, що є предметом закупівлі та за якими суттєвими характеристиками Ви будете визначати товар як «еквівалент» чи «аналог»?
Щоб уникнути невизначеності у цьому питанні, яка призводить до оскаржень результатів торгів і до затягування процедури закупівлі чи розглядатиме пакет програмного забезпечення LibreOffice?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Суттєвими характеристиками при визначенні «еквіваленту» є відповідність заданим технічним параметрам (відповідно до додатку №2 тендерної документації) та ліцензована операційна система Microsoft Windows 10 64 bit.
Дата відповіді:
25.08.2020 16:59
Відповідь надана
документація
Номер:
1076e2c52c35423b9a590711a021ff51
Дата опублікування:
21.08.2020 10:00
Опис:
Шановний Замовнику!
Вже не перший потенційний Учасник запитує документацію у форматі, який можна коректно редагувати. Будь ласка, не стійне осторонь. Так Ви покажете свою незаангажованість та надасте можливість чесно конкурувати всім бажаючим. Дякуємо.
Відповідь:
Додаємо тендерну документацію у форматі Word.
Дата відповіді:
21.08.2020 11:20
Відповідь надана
Прохання
Номер:
b1f1dff8d72c4b45bb5f736f2ff014dc
Дата опублікування:
21.08.2020 09:50
Опис:
Шановний Замовнику!
Ми розуміємо, що Ви не порушуєте Закон, викладаючі тендерну документацію у форматі, який використали. Але будемо дуже вдячні, якщо посприяєте здоровій конкуренції між потенційними Учасниками та надасте документацію у форматі, який можна редагувати, що спростить готування пропозицій.
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Додаємо тендерну документацію у форматі Word.
Дата відповіді:
21.08.2020 11:01