-
Відкриті торги
-
КЕП
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Оголошено тендер
585 000.00
UAH
Номер:
c0fb11f4908b45f2a552c0f93bf55d1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-18-008864-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Загвіздянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356219
-
Адреса:
77450, Україна, Івано-Франківська область, с.Загвіздя, Тисменицький район, вул.Липова-Осада 22г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Загвіздянська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04356219
-
Адреса:
77450, Україна, Івано-Франківська область, с.Загвіздя, Тисменицький район, вул.Липова-Осада 22г
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
585 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Машини для обробки даних (апаратна частина) (Ноутбук, моноблок)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
18.08.2020 18:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума585 000.00 UAH