-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Дорожні знаки з кріпленнями
Тендер Prozorro UA-2020-08-18-000275-a
Торги не відбулися
400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 000.00 UAH
Період уточнення:
18.08.2020 08:45 - 24.08.2020 13:00
Відповідь надана
технические требования
Номер:
0472e5f665cf4c5d943522f4d08017e1
Дата опублікування:
19.08.2020 11:51
Опис:
В ТД указано одно количество знаков, а в додатке 4 другое количество знаков, на какое количество знаков ориентироваться при подаче
тендерного предложения?
Відповідь:
зміни внесені
Дата відповіді:
19.08.2020 12:41