-
Відкриті торги
-
КЕП
Дорожні знаки з кріпленнями
Оголошено тендер
400 000.00
UAH
Номер:
26d4557386d740d5ad12aac1bb27dde7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-18-000105-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136719
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Електрометалургів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ, ІНФРАСТРУКТУРИ ТА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА НІКОПОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136719
-
Адреса:
53200, Україна, Дніпропетровська область, Нікополь, вул. Електрометалургів, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дорожні знаки з кріпленнями
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
34990000-3 Регулювальне, запобіжне, сигнальне та освітлювальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.08.2020 08:36
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Дорожні знаки з кріпленнями
Кількість
285 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума400 000.00 UAH