-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області (ДК 021:2015 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Тендер Prozorro UA-2020-08-13-008004-a
Торги не відбулися
295 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 475.00 UAH
Період уточнення:
13.08.2020 16:27 - 19.08.2020 15:30
Відповідь надана
щодо дискримінаційних вимог
Номер:
8a1e1c0235d34343b6ed23a6c534ef68
Дата опублікування:
13.08.2020 18:30
Опис:
В ТД міститься вимога щодо копія договору на поставку програмної продукції «СтроительныеТехнологии – СМЕТА» (версія 8) або АВК-5 разом зі всіма його додатками, акт приймання-передачі програмної продукції та оригінал ліцензійної картки, складеної відповідно до ст. 1108 Цивільного кодексу України, що підтверджує легальність користування і надає учаснику право на використання програмної продукції у власній господарській діяльності за функціональним призначенням (в якій повинно бути зазначено вихідний номер, дату складання, повне найменування учасника, його код ЄДРПОУ, номер та дату договору на поставку програмної продукції, підпис керівника підприємства Ліцензіара та його печатку). Ви забороняїти прийняти участь тим Учсникам, які використовують програмний комплекс за договором.
Відповідь:
На ваше звернення в тендерну документацію будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
17.08.2020 15:24