-
Відкриті торги
-
КЕП
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області
Оголошено тендер
295 000.00
UAH
Номер:
811690cfb8da4f86a2ceb44ba480123c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-08-13-007622-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Васищівська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04396584
-
Адреса:
62495, Україна, Харківська область, Харківський район, смт Васищеве, вул. Орєшкова, 49
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
295 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт дорожнього покриття по вул. Орєшкова 83б в селище Васищеве Харківського району Харківської області
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.08.2020 16:18
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума295 000.00 UAH