-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34310000-3 (Насос забортної води НЗВ СБ.584-01-25 двигуна 3Д6)
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-000522-a
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 09:34 - 14.08.2020 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим