-
Спрощена закупівля
-
Безлотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 - 34310000-3 (Насос забортної води НЗВ СБ.584-01-25 двигуна 3Д6)
Тендер Prozorro UA-2020-08-10-000522-a
Технічні, якісні та кількісні вимоги до предмету закупівлі викладено в документації на проведення аукціону.
Завершена
15 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
мін. крок: 1% або 150.00 UAH
Номер:
bcc203dab0af4bb68fc79d08628d4234
Внутрішній номер закупівлі:
5858958
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-08-10-000522-a
Замовник:
ДП "Херсонський морський торговельний порт"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01125695
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, м. Херсон,, пр-кт. Ушакова, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євген В’ячеславович Сумбаєв +380552328779 evhenyi.v.sumbaev@seaport.kherson.ua http://www.seaport.kherson.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
150.00 UAH
Період уточнення:
10.08.2020 09:34 - 14.08.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2020 00:00 - 20.08.2020 00:00
Період кваліфікації:
20.08.2020 00:04 - 26.08.2020 08:59
Період завантаження договору:
26.08.2020 08:59 - 15.09.2020 08:59
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписДжеренло фінансування закупівлі власні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Насос забортної води НЗВ СБ.584-01-25 двигуна 3Д6
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "БАХТІАРОВ МИХАЙЛО ВІТАЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 26.08.2020 08:59 - 28.08.2020 08:59
×
-
Код ЄДРПОУ:
2934202633
-
Контактна особа:
Михайло Бахтіаров +380675531012 bm531012@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ АНТОНІВКА, КІНДІЙСЬКЕ ШОСЕ, будинок 17-А, квартира 21
Оскарження: 26.08.2020 08:59 - 28.08.2020 08:59
Початкова пропозиція
12 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
12 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.08.2020 08:59
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
680c8a22b96345c3b38c9102347d65de
Ідентифікатор договору:
UA-2020-08-10-000522-a-a1
Постачальник:
ФОП "БАХТІАРОВ МИХАЙЛО ВІТАЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2934202633
-
Контактна особа:
Михайло Бахтіаров +380675531012 bm531012@gmail.com
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, СЕЛИЩЕ АНТОНІВКА, КІНДІЙСЬКЕ ШОСЕ, будинок 17-А, квартира 21
Номер договору:
135Р
Сума договору:
12 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.09.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
10.09.2020 14:00
Статус:
Виконаний