• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

«Зовнішня експертиза - «Менеджмент» впровадження проекту «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації» (№ 2soft/4.2/71)

Джерело фінансування – кошти Гранту Європейського Союзу надані в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги ЄС «Профілактика та загальна оборона в надзвичайній ситуації», номер проєкту 2soft/4.2/71. Спільна операційна програма «Румунія - Україна 2014-2020», затверджена Європейською комісією за рішенням від 17.12.2015 №9143; Угода про фінансування Спільної операційної програми «Румунія - Україна 2014-2020» підписану між Кабінетом міністрів України та Європейською комісією від 23.12.2016

Торги не відбулися

410 760.00 UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 4 107.60 UAH
Період уточнення: 04.08.2020 14:05 - 10.08.2020 17:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим